Naruto Ex-Yu RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je novi naruto rpg forum na prostorima EXYU!

SForum uskoro pocinje sa radom.Molimo budite strpljivi i nemojte treniriati ili se boriti!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleksandrova kancelarija

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Aleksandrova kancelarija Empty Aleksandrova kancelarija Sub Jan 19, 2013 1:54 pm

Aleksandar Uchiha

Aleksandar Uchiha
Genin

Ovde da se javis madara

2Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Sub Jan 19, 2013 1:56 pm

Madara

Madara
Academy Student

Evoo .... Wink

3Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Sub Jan 19, 2013 1:59 pm

Aleksandar Uchiha

Aleksandar Uchiha
Genin

si ti vec bio na nekom forumu(nnw)

4Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Sub Jan 19, 2013 2:02 pm

Madara

Madara
Academy Student

ne

5Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Sub Jan 19, 2013 2:12 pm

Aleksandar Uchiha

Aleksandar Uchiha
Genin

super ae da ramotrimo situaciju prvo moramo da nadjemo pupet mastera i medical ninja i sensor ninju kasnoje moramo da nadjemo sve klanove i onda idemo na demone da lovimo onda ce da stvorimo 10 torepog demona

6Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Sub Jan 19, 2013 2:14 pm

Madara

Madara
Academy Student

Ja sam Hyuuga tvoje i moje oko ce nam pomoci!

7Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Sub Jan 19, 2013 2:15 pm

Aleksandar Uchiha

Aleksandar Uchiha
Genin

samo jos senju yamanaka aburame i ostalo

8Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Sub Jan 19, 2013 2:21 pm

Madara

Madara
Academy Student

Trebat ce nam neko inteligentan kao Nara klan

9Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Uto Jan 22, 2013 2:29 pm

Aleksandar Uchiha

Aleksandar Uchiha
Genin

TREBAJU MI SLIKE DA STAVIMO OVDE KAO ZA POD FORUMEKAO U ONAJ NINJA GRAD DA STAVIMO SLIKE ZA BOLNICE ZATVOR I TO TAKO

10Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Uto Jan 22, 2013 9:04 pm

Madara

Madara
Academy Student

Spojler:
eto to je bolnica trazicu za zatvor Very Happy

11Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Pon Mar 11, 2013 4:08 pm

Madara

Madara
Academy Student

aa dosadaaaaaaa

12Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Pon Mar 11, 2013 4:11 pm

Madara

Madara
Academy Student

Spojler:

13Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Pon Mar 11, 2013 4:12 pm

Madara

Madara
Academy Student

14Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Sub Mar 23, 2013 6:00 pm

Sasuke Uchiha



Zeli i ja da budem sa vama

15Aleksandrova kancelarija Empty Re: Aleksandrova kancelarija Sub Mar 23, 2013 6:02 pm

Sasuke Uchiha



*Zelim

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu